4-ої навчально-екзаменаційної сесії студентів 4-КН курсу 2011року набору(термін навчання 2 роки 6 місяців)
за напрямком підготовки «Право»(6.030401) юридичного факультету навчально-наукового інституту
заочного та дистанційного навчання, на період з 11 березня по 01 квітня 2013 року
(заняття проводиться за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 9)
Дата
| ГРУПА 1
Ауд.401
| ГРУПА 2
Ауд.406
| ГРУПА 3
Ауд. 407
| ГРУПА 4
Ауд.416
| ГРУПА 5
Ауд.418
| ГРУПА 6
Ауд. 419
|
12 березня вівторок
| 14.00 Загальні збори курсу Заступник начальника ННІЗДН НАВС Федоренко В.Л. Лекційний зал 310
|
Актуальні проблеми трудового права
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Якимець О.І.
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Удовик М.С.
| Актуальні проблеми трудового права
с.15.00 – 17.50
п. 18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Лов’як О.О.
| Актуальні проблеми трудового права
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Мироненко В.П.
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Омельченко О.Є.
| Актуальні проблеми трудового права
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Петровський А.В.
|
13 березня середа
| Господарське право
с.15.00 – 20.50
Нескороджена Л.Л.
| Право соціального забезпечення
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Якимець О.І.
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Карпов Н.С.
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Самодін А.В.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Омельченко О.Є.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Лов’як О.О.
|
14 березня четвер
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Нескорджена Л.Л.
| Господарське право
с.15.00 – 20.50
Тищенко Ю.В.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Карпов Н.С.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Самодін А.В.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Омельченко О.Є.
| к.15.00 – 16.20
ЕКЗАМЕН – 16.30
Лов’як О.О
|
15 березня
п’ятниця
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Нескороджена Л.Л.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Тищенко Ю.В.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Карпов Н.С.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Самодін А.В.
| Господарське право
с.09.00 – 14.50
Борцевич П.С.
| Господарське право
с.09.00 – 14.50
Крижанівська І.В.
|
16 березня
субота
| Кримінально – виконавче право
с.13.00 – 17.20
ЗАЛІК – 17.30 – 18.50
Кирилюк А.В.
| ЕКЗАМЕН – 13.00
Тищенко Ю.В.
| Кримінально – виконавче право
с.13.00 – 17.20
ЗАЛІК – 17.30 – 18.50
Поліщук Г.С.
| Податкове право
с.13.00 – 15.50
п.16.00 – 17.20
ЗАЛІК – 17.30 – 18.50
Удовик М.С.
| Господарське право
с.13.00 – 14.20
п.14.30 – 17.20
к.17.30 – 18.50
Борцевич П.С.
| с.13.00 – 14.20
п.14.30 – 17.20
к.17.30 – 18.50
Крижанівська І.В..
|
17 березня
неділя
| Цивільний процес
с.09.00 – 13.20
п.13.30 – 14.50
Полішко Н.Л.
| Сімейне право
с.09.00 – 14.50
Павловська Н.В.
| Житлове право
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Пилипенко С.А.
| Господарське право
с.09.00 – 14.50
Загорняк Н.Б.
| ЕКЗАМЕН – 09.00
Борцевич П.С.
| ЕКЗАМЕН – 09.00
Крижанівська І.В.
|
18 березня
понеділок
| к.09.00 – 10.20
ЕКЗАМЕН – 10.30
Полішко Н.Л.
| с.15.00 – 17.50
ЗАЛІК – 18.00 – 19.20
Павловська Н.В.
| Сімейне право
с.15.00 – 20.50
Мироненко В.П.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Загорняк Н.Б
| Актуальні проблеми трудового права
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Жолондієвський Л.О.
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Галаган О.І.
|
19 березня
вівторок
| Житлове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Павловська Н.В.
| Кримінально – виконавче право
с.15.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Василевич В.В.
| с.15.00 – 17.50
ЗАЛІК – 18.00 – 19.20
Мироненко В.П.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Загорняк Н.Б,
| Право соціального забезпечення
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Іванов Ю.Ф.
| с.15.00 – 16..20
п.16.30 – 18.20
к.19.30 – 20.50
Галаган О.І.
|
20 березня
середа
| Право соціального забезпечення
с.15.00 – 17.50
п.з.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Іванов Ю.Ф.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Петровський А.В.
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Фещук В.В.
| Право соціального забезпечення
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Гелич Ю.О.
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Берлач Н.А.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Галаган О.І.
|
21 березня
четвер
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.з.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Андрущенко І.Г.
| к.15.00 – 16.20
ЕКЗАМЕН – 16.30
Петровський А.В.
| Господарське право
с.15.00 – 20.50
Гелич Ю.О..
| Кримінально – виконавче право
с.15.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Фаренюк С.Я.
| Кримінально – виконавче право
с.15.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Піщенко Г.В.
| Житлове право
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Жолондієвський Л.О.
|
22 березня п’ятниця
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Осауленко О.А.
| Житлове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Шаповал Л.І.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Гелич Ю.О.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Бичкова С.С.
| Житлове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Кагадій М.І.
| Кримінально – виконавче право
с.15.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Левченко Ю.О.
|
23 березня
субота
| с.13.00 – 14..20
п.14.30 – 17.20
к.17.30 – 18.50
Осауленко О.А.
| Актуальні проблеми трудового права
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Якимець О.І
| ЕКЗАМЕН – 13 -00
Гелич Ю.О.
| к.13.00 – 14.20
ЕКЗАМЕН – 14.30
Бичкова С.С.
| Сімейне право
с.13.00 – 14.50
Немченко С.С.
| Право соціального забезпечення
с.13.00 – 15.50
п.16.00 – 17.20
ЗАЛІК – 17.30 – 18.50
Кагадій М.І.
|
24 березня
неділя
| ЕКЗАМЕН – 09.00
Осауленко О.А.
| Кримінальний процес
с.09.00 – 14.50
Тимошенко Ю.П..
| Право соціального забезпечення
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Кривчук В.О..
| Сімейне право
с.09.00 – 14.50
Бобко О.С.
| с.09.00 – 11.50
ЗАЛІК – 12.00 – 13.20
Немченко С.С.
| Сімейне право
с.09.00 – 14.50
Устименко Т.П.
|
25 березня понеділок
| Сімейне право
с.15.00 – 20.50
Заіка Ю.О.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Тимошенко Ю.П.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Братель О.Г.
| с.15.00 – 17.50
ЗАЛІК – 18.00 – 19.20
Бобко О.С.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Чурпіта Г.В.
| с.15.00 – 17.50
ЗАЛІК – 18.00 – 19.20
Устименко Т.П.
|
26 березня вівторок
| 14.00 Підсумкові збори курсу Заступник начальника ННІЗДН НАВС Федоренко В.Л. Лекційний зал 310
|
с.09.00 – 11.50
ЗАЛІК – 12.00 – 13.20
Заіка Ю.О.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Тимошенко Ю.П.
| к.15.00 – 16.20
ЕКЗАМЕН – 16.30
Братель О.Г.
| Житлове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Демиденко Н.В.
| к.15.00 – 16.20
ЕКЗАМЕН – 16.30
Чурпіта Г.В
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Геарсименко Л.В.
|
ДАТА
| ЧАС
| КІЛЬКСТЬ ГОДИН
| ДИСЦИПЛІНИ
| НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ
| Лекційний зал
|
27 березня
середа
| 13.00 – 15.50
16.00 – 18.50
|
| Актуальні проблеми теорії держави та права
Судова бухгалтерія
| доктор юридичних наук, професор
кандидат юридичних наук,доцент
| Гіда Є.О.
Андрущенко І.Г
|
|
28 березня
четвер
| 13.00 – 14.20
14.30 – 17.20
17.30 – 18.50
|
| Актуальні проблеми теорії держави та права
Господарський процес
Судова бухгалтерія
| доктор юридичних наук, професор
кандидат юридичних, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Гіда Є.О
Нескороджена Л.Л.
Андрущенко І.Г
|
|
29 березня п’ятниця
| 13.00 – 15.50
16.00 - 1850
|
| Криміналістика
Юридичне нормопроектування
| кандидат юридичних наук, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Комаринська Ю.В.
Красницька А.В.
|
|
30 березня субота
| 13.00 – 15.50
16.00 – 18.50
|
| Аграрне право
Адміністративне судочинство
|
кандидат юридичних наук, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Мироненко В.П.
Галай В.О.
|
|
31 березня неділя
| 13.00 – 15.50
16.00 – 18.50
|
| Теорія кваліфікація злочинів
Кримінологія
| кандидат юридичних наук, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Щегель Н.І.
Левченко Ю.О.
|
|
01 квітня понеділок
| 13.00 – 15.50
16.00 – 17.20
17.20 – 18.50
|
| Основи охорони праці
Адміністративне судочинство
Кримінологія
| кандидат психологічних наук,ст. викладач
кандидат юридичних наук, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Коломієць О.В.
Галай В.О.
Левченко Ю.О.
|
|
п. – практичні заннятя
к. - консультація
4-ої навчально-екзаменаційної сесії студентів 4-КН курсу 2011року набору(термін навчання 2 роки 6 місяців)
за напрямком підготовки «Право»(6.030401) юридичного факультету навчально-наукового інституту
заочного та дистанційного навчання, на період з 11 березня по 01 квітня 2013 року
(заняття проводиться за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 9)
Дата
| ГРУПА 1
Ауд.401
| ГРУПА 2
Ауд.406
| ГРУПА 3
Ауд. 407
| ГРУПА 4
Ауд.416
| ГРУПА 5
Ауд.418
| ГРУПА 6
Ауд. 419
|
12 березня вівторок
| 14.00 Загальні збори курсу Заступник начальника ННІЗДН НАВС Федоренко В.Л. Лекційний зал 310
|
Актуальні проблеми трудового права
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Якимець О.І.
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Удовик М.С.
| Актуальні проблеми трудового права
с.15.00 – 17.50
п. 18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Лов’як О.О.
| Актуальні проблеми трудового права
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Мироненко В.П.
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Омельченко О.Є.
| Актуальні проблеми трудового права
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Петровський А.В.
|
13 березня середа
| Господарське право
с.15.00 – 20.50
Нескороджена Л.Л.
| Право соціального забезпечення
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Якимець О.І.
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Карпов Н.С.
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Самодін А.В.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Омельченко О.Є.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Лов’як О.О.
|
14 березня четвер
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Нескорджена Л.Л.
| Господарське право
с.15.00 – 20.50
Тищенко Ю.В.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Карпов Н.С.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Самодін А.В.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Омельченко О.Є.
| к.15.00 – 16.20
ЕКЗАМЕН – 16.30
Лов’як О.О
|
15 березня
п’ятниця
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Нескороджена Л.Л.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Тищенко Ю.В.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Карпов Н.С.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Самодін А.В.
| Господарське право
с.09.00 – 14.50
Борцевич П.С.
| Господарське право
с.09.00 – 14.50
Крижанівська І.В.
|
16 березня
субота
| Кримінально – виконавче право
с.13.00 – 17.20
ЗАЛІК – 17.30 – 18.50
Кирилюк А.В.
| ЕКЗАМЕН – 13.00
Тищенко Ю.В.
| Кримінально – виконавче право
с.13.00 – 17.20
ЗАЛІК – 17.30 – 18.50
Поліщук Г.С.
| Податкове право
с.13.00 – 15.50
п.16.00 – 17.20
ЗАЛІК – 17.30 – 18.50
Удовик М.С.
| Господарське право
с.13.00 – 14.20
п.14.30 – 17.20
к.17.30 – 18.50
Борцевич П.С.
| с.13.00 – 14.20
п.14.30 – 17.20
к.17.30 – 18.50
Крижанівська І.В..
|
17 березня
неділя
| Цивільний процес
с.09.00 – 13.20
п.13.30 – 14.50
Полішко Н.Л.
| Сімейне право
с.09.00 – 14.50
Павловська Н.В.
| Житлове право
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Пилипенко С.А.
| Господарське право
с.09.00 – 14.50
Загорняк Н.Б.
| ЕКЗАМЕН – 09.00
Борцевич П.С.
| ЕКЗАМЕН – 09.00
Крижанівська І.В.
|
18 березня
понеділок
| к.09.00 – 10.20
ЕКЗАМЕН – 10.30
Полішко Н.Л.
| с.15.00 – 17.50
ЗАЛІК – 18.00 – 19.20
Павловська Н.В.
| Сімейне право
с.15.00 – 20.50
Мироненко В.П.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Загорняк Н.Б
| Актуальні проблеми трудового права
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Жолондієвський Л.О.
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Галаган О.І.
|
19 березня
вівторок
| Житлове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Павловська Н.В.
| Кримінально – виконавче право
с.15.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Василевич В.В.
| с.15.00 – 17.50
ЗАЛІК – 18.00 – 19.20
Мироненко В.П.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Загорняк Н.Б,
| Право соціального забезпечення
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Іванов Ю.Ф.
| с.15.00 – 16..20
п.16.30 – 18.20
к.19.30 – 20.50
Галаган О.І.
|
20 березня
середа
| Право соціального забезпечення
с.15.00 – 17.50
п.з.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Іванов Ю.Ф.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Петровський А.В.
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Фещук В.В.
| Право соціального забезпечення
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Гелич Ю.О.
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Берлач Н.А.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Галаган О.І.
|
21 березня
четвер
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.з.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Андрущенко І.Г.
| к.15.00 – 16.20
ЕКЗАМЕН – 16.30
Петровський А.В.
| Господарське право
с.15.00 – 20.50
Гелич Ю.О..
| Кримінально – виконавче право
с.15.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Фаренюк С.Я.
| Кримінально – виконавче право
с.15.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Піщенко Г.В.
| Житлове право
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Жолондієвський Л.О.
|
22 березня п’ятниця
| Кримінальний процес
с.15.00 – 20.50
Осауленко О.А.
| Житлове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Шаповал Л.І.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Гелич Ю.О.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Бичкова С.С.
| Житлове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Кагадій М.І.
| Кримінально – виконавче право
с.15.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Левченко Ю.О.
|
23 березня
субота
| с.13.00 – 14..20
п.14.30 – 17.20
к.17.30 – 18.50
Осауленко О.А.
| Актуальні проблеми трудового права
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Якимець О.І
| ЕКЗАМЕН – 13 -00
Гелич Ю.О.
| к.13.00 – 14.20
ЕКЗАМЕН – 14.30
Бичкова С.С.
| Сімейне право
с.13.00 – 14.50
Немченко С.С.
| Право соціального забезпечення
с.13.00 – 15.50
п.16.00 – 17.20
ЗАЛІК – 17.30 – 18.50
Кагадій М.І.
|
24 березня
неділя
| ЕКЗАМЕН – 09.00
Осауленко О.А.
| Кримінальний процес
с.09.00 – 14.50
Тимошенко Ю.П..
| Право соціального забезпечення
с.09.00 – 11.50
п.12.00 – 13.20
ЗАЛІК – 13.30 – 14.50
Кривчук В.О..
| Сімейне право
с.09.00 – 14.50
Бобко О.С.
| с.09.00 – 11.50
ЗАЛІК – 12.00 – 13.20
Немченко С.С.
| Сімейне право
с.09.00 – 14.50
Устименко Т.П.
|
25 березня понеділок
| Сімейне право
с.15.00 – 20.50
Заіка Ю.О.
| с.15.00 – 16.20
п.16.30 – 19.20
к.19.30 – 20.50
Тимошенко Ю.П.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Братель О.Г.
| с.15.00 – 17.50
ЗАЛІК – 18.00 – 19.20
Бобко О.С.
| Цивільний процес
с.15.00 – 19.20
п.19.30 – 20.50
Чурпіта Г.В.
| с.15.00 – 17.50
ЗАЛІК – 18.00 – 19.20
Устименко Т.П.
|
26 березня вівторок
| 14.00 Підсумкові збори курсу Заступник начальника ННІЗДН НАВС Федоренко В.Л. Лекційний зал 310
|
с.09.00 – 11.50
ЗАЛІК – 12.00 – 13.20
Заіка Ю.О.
| ЕКЗАМЕН – 15.00
Тимошенко Ю.П.
| к.15.00 – 16.20
ЕКЗАМЕН – 16.30
Братель О.Г.
| Житлове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Демиденко Н.В.
| к.15.00 – 16.20
ЕКЗАМЕН – 16.30
Чурпіта Г.В
| Податкове право
с.15.00 – 17.50
п.18.00 – 19.20
ЗАЛІК – 19.30 – 20.50
Геарсименко Л.В.
|
ДАТА
| ЧАС
| КІЛЬКСТЬ ГОДИН
| ДИСЦИПЛІНИ
| НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ
| Лекційний зал
|
27 березня
середа
| 13.00 – 15.50
16.00 – 18.50
|
| Актуальні проблеми теорії держави та права
Судова бухгалтерія
| доктор юридичних наук, професор
кандидат юридичних наук,доцент
| Гіда Є.О.
Андрущенко І.Г
|
|
28 березня
четвер
| 13.00 – 14.20
14.30 – 17.20
17.30 – 18.50
|
| Актуальні проблеми теорії держави та права
Господарський процес
Судова бухгалтерія
| доктор юридичних наук, професор
кандидат юридичних, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Гіда Є.О
Нескороджена Л.Л.
Андрущенко І.Г
|
|
29 березня п’ятниця
| 13.00 – 15.50
16.00 - 1850
|
| Криміналістика
Юридичне нормопроектування
| кандидат юридичних наук, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Комаринська Ю.В.
Красницька А.В.
|
|
30 березня субота
| 13.00 – 15.50
16.00 – 18.50
|
| Аграрне право
Адміністративне судочинство
|
кандидат юридичних наук, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Мироненко В.П.
Галай В.О.
|
|
31 березня неділя
| 13.00 – 15.50
16.00 – 18.50
|
| Теорія кваліфікація злочинів
Кримінологія
| кандидат юридичних наук, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Щегель Н.І.
Левченко Ю.О.
|
|
01 квітня понеділок
| 13.00 – 15.50
16.00 – 17.20
17.20 – 18.50
|
| Основи охорони праці
Адміністративне судочинство
Кримінологія
| кандидат психологічних наук,ст. викладач
кандидат юридичних наук, доцент
кандидат юридичних наук, доцент
| Коломієць О.В.
Галай В.О.
Левченко Ю.О.
|
|
п. – практичні заннятя
к. - консультація
Примітка: навчально-екзаменаційна сесія проводиться на базі навчально-наукового інституту підготовки кадрів кримінальної міліції, за адресою:вул. Народного Ополчення, 9