Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Аеродинамічний розрахунок повітропроводів системи ⇐ ПредыдущаяСтр 5 из 5
В –1 В залі глядачів влкаштовуємо систему загальнообмінної вентиляції з механічною витяжкою і частковою рециркуляцією повітря (в зимовий період року). Забір повітря із приміщення зали відбувається із при стельової зони через повітрозабірні плафони в кількості,що дорівнює кількості припливного повітря за умови нульового надтиску у глядацькій залі. Розрахункрвий повітрообмін глядацької зали в ТПР 34896 м3/год,
Визначення місцевих опорів для механічної витікальної вентиляції глядацького залу. Таблиця аеродинамічного розрахунку витяжного повітропроводу Таблиця 6
Підбір розмірів, швидкостей і коефіцієнтів (m n Ke) ведемо по таблицям 12,1; 12,2; 12,13; 12,14; 12,17; лист VII.12 [2] Ділянка 1’. 1. Жалюзійна решітка не рухома. ζ =0,5 – значення відноситься до швидкості υ в живому перерізі гратки при f/F=0,8 (таблиця VΙΙ. 13 п.68 с 83 [1])
2. Коліно ζ*– коефіцієнт місцевого опору, значення якого відносяться до швидкості υ=4,7 м/с в січенні f. ζ*=1,1 – для колін з кутом повороту 90о (таблиця VΙΙ. 13 п.4 с 68 [1]) Тоді: ζ=ζ**С=1,1*1,17=1,28 де С=1,17 - коефіцієнт, який враховує форму січення повітропроводу, який знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення в/h=800/1000=0,8; (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1])
3.Трійник на прохі
Значення ζ визначається по формулі П. Н. Каменева Визначаю значення найвигіднішої швидкості змішання: υп=4,7 м/с; υс=4,8 м/с; υо=4,7 м/с υ с’=Lo/Lc* υп=13257/26514*4,7=2,35 м/с υ с’=2,35< υ с=4,8 м/с Тоді: ζп=[(υо/ υс)2-(υ с’/ υ с)2]+0,5*(1- υ с’/ υ с)= =[(4,7/4,8)2-(2,35/4,7)2]+0,5(1-2,35/4,7)=0,96 (таблиця VΙΙ. 13 п.55 с 98 [1]) ∑ ζ=0,5+1,28+0,96=2,74 Значення ζ відноситься до швидкості υ с.
Вираховуємо втрати тиску на ділянці від місцевих опорів за формулою: Z=∑ ζ*Pдин=2,74*13,5=36,99 Па Pдин=13,5 – динамічний тиск, див. таблиця 6
Ділянка 2’. 1. Трійник на прохід:
Значення ζ визначається по формулі П. Н. Каменева Визначаю значення найвигіднішої швидкості змішання: υп=4,8 м/с; υс=5,5 м/с; υо=4,7 м/с υ с’=Lo/Lc* υп=26514/39771*4,8=3,2 м/с υ с’=3,2< υ с=5,5 м/с Тоді: ζп=[(υп/ υс)2-(υ с’/ υ с)2]+0,5*(1- υ с’/ υ с)= =[(4,8/5,5)2-(3,2/5,5)2]+0,5(1-3,2/5,5)=0,63 (таблиця VΙΙ. 13 п.55 с 98 [1]) Значення ζ відноситься до швидкості υ с. ∑ ζ=0,63 Вираховуємо втрати тиску на ділянці від місцевих опорів за формулою: Z=∑ ζ*Pдин=0,63*14,1=8,9 Па Pдин=14,1 – динамічний тиск, див. таблиця 6.
Ділянка 3’. 1. Плавний відвід прямокутного січення:
ζ=а*b*С – значення ζ відноситься до швидкості υ=5,5 м/с в січенні f; де а=0,45 – коефіцієнт, який враховує радіус повороту, знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення R/d=1,62/2=0,81; (таблиця VΙΙ. 13 п.1 с 67 [1]) b=1 – коефіцієнт, який враховує кут повороту, знаходиться по таблиці в залежності від кута повороту α = 90о; (таблиця VΙΙ. 13 п.1 с 67 [1]) С=1,5 - коефіцієнт, який враховує форму січення повітропроводу, який знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення в/h=1000/2000=0,5; (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1]) Тоді: ζ=0,45*1*1,5=0,67*4=2,68 (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1]) 2. Плавний відвід прямокутного січення:
ζ=а*b*С – значення ζ відноситься до швидкості υ=5,5 м/с в січенні f; де а=0,24 – коефіцієнт, який враховує радіус повороту, знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення R/d=1,1/1=1,1; (таблиця VΙΙ. 13 п.1 с 67 [1]) b=1 – коефіцієнт, який враховує кут повороту, знаходиться по таблиці в залежності від кута повороту α = 90о; (таблиця VΙΙ. 13 п.1 с 67 [1]) С=0,48 - коефіцієнт, який враховує форму січення повітропроводу, який знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення в/h=2000/1000=2,0; (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1]) Тоді: ζ=0,45*1*0,48=0,155*3=0,35 (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1]) 3. Конфузор
Значення ζ відноситься до швидкості в меншому січені f. F=2 м2; α=15 о f=1,3 м2 ζ=0,5*sinα/2*(1- f/ F)=0,5* sin15/2*(1-1,3/2)=0,02
∑ ζ=2,68+0,35+0,02=3,04 Вираховуємо втрати тиску на ділянці від місцевих опорів за формулою: Z=∑ ζ*Pдин=3,04*18,5=56 Па Pдин=18,5 – динамічний тиск, див. таблиця 6.
Ділянка 4’. 1. Дифузор за вентилятором
Значення ζ =0 при α=25о
2. Плавний відвід прямокутного січення:
ζ=а*b*С – значення ζ відноситься до швидкості υ=5,5 м/с в січенні f; де а=0,45 – коефіцієнт, який враховує радіус повороту, знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення R/d=1,62/2=0,81; (таблиця VΙΙ. 13 п.1 с 67 [1]) b=1 – коефіцієнт, який враховує кут повороту, знаходиться по таблиці в залежності від кута повороту α = 90о; (таблиця VΙΙ. 13 п.1 с 67 [1]) С=1,5 - коефіцієнт, який враховує форму січення повітропроводу, який знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення в/h=1000/2000=0,5; (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1]) Тоді: ζ=0,45*1*1,5=0,67*3=2,01 (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1]) 4. Коліно із збільшенням перерізу.
ζ =1+0,1(f/F)2 – значення відноситься до динамічного тиску в меншому січенні f. ζ =1+0,1(2/2)2=1,1 (таблиця VΙΙ. 13 п.12 с 71 [1]) ∑ ζ=2,01+1,1=3,11 Вираховуємо втрати тиску на ділянці від місцевих опорів за формулою: Z=∑ ζ*Pдин=3,11*18,5=57,5 Па; Pдин=18,5 – динамічний тиск, див. таблиця 6.
Ділянка 5’. Свобідний вихід ζ=1 (таблиця VΙΙ. 13 п.25 с 75 [1])
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2017-02-17; просмотров: 231; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.145.166.28 (0.021 с.) |