Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Навчально-методична карта заняття №4.Стр 1 из 3Следующая ⇒
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КАРТА ЗАНЯТТЯ №4. Предмет: основи правознавства Група:ОКС,ОМР,ОТП,ТОА,РА-2-й курс Дата:____ Тема заняття: Відносини, які регулюються адміністративним правом
Тип заняття: комбіноване Мета заняття: Охарактеризувати поняття адміністративного права, адміністративного правопорушення та стягнень, що застосовують за їх вчинення; визначити особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх. Розвивати уміння вирішувати юридичні завдання з використанням нормативно- правових актів. Виховувати правову культуру студентів. Знати основні поняття: адміністративне право, адміністративні правовідносини,адміністративний проступок (правопорушення), склад адмінправопорушення, штраф, конфіскація предмета, адміністративна відповідальність, адміністративний арешт. Вміти: називати основні поняття адміністративного права, характеризувати види адмінправопорушень та види адміністративних стягнень. Міжпредметні зв’язки: актуальною є дана тема на заняттях з новітньої історії України, політології, філософії та ін. Забезпеченість заняття: Наочність: мультимедійна презентація до даної теми, комп’ютер, мультимедійний проектор, витяги з Кодексу України про адмінправопорушення Роздавальний матеріал: картки з задачами по адмінвідповідальності Перелік посилань: 1.Кодекс України про адмінправопорушення від 7.12.1984р.(Редакція станом на 11.08.2013). 2.Конституція України від 28.06.1996 № 254к/96-ВР (Редакція станом на 12.06.2013). 3.Ратушняк С.П. Правознавство. Академ.рівень. 10клас:Навч.пос. - Тернопіль-Богдан,2010.-288 с. 4. Копейчиков В. В. Правознавство: Навч.пос. -К.: Юрінком Інтер,2004. -480c. ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ 1.Організаційний момент: 2.Перевірка знань студентів Дати усні відповіді на запитання: 1.Назвіть які є спеціалізовані органи української держави. 2.Що таке «місцеве самоврядування»? 3.Які ви знаєте місцеві органи виконавчої влади? Робота з тестами по даній темі.
3.Повідомлення теми і мети заняття,мотивація навчальної діяльності студентів: Епіграф уроку:
«Я бачу загибель тієї держави, де закон не має сили й перебуває під чиєюсь владою. А там, де закон — володар над правителями, а вони — його раби, я бачу спасіння держави і всі блага, які тільки можуть дарувати державамбоги.»
(Платон) Обговорення змісту епіграфа уроку 1. Яка ідея покладена в основу думки стародавнього філософа? 2. Чому, на вашу думку, ідея розбудови в Україні правової держави є популярною, проте поки ще не реалізованою? 3. Який найважливіший показник правової держави? 4. Як співвідносяться епіграф уроку з його темою? До чого тут ідея правової держави та адміністративного управління? 4.Актуалізація опорних знань студентів: уявлення і знання студентів про поняття адмінправовідносин, обізнаність студентів у сучасній політичній ситуації України 5.Узагальнення та систематизація знань нового матеріалу: На даному занятті ми визначили,які є основні гілки влади в нашій державі, охарактеризували кожну з них зокрема; вказали основні їх повноваження та правовий статус. 6.Закріплення нового матеріалу: - Дайте визначення поняття «адміністративне право»! -Які ви знаєте відносини, що регулюються адміністративним правом? -Що таке адміністративний проступок (правопорушення)? - Які є види адміністративних стягнень?
7.Повідомлення домашнього завдання: Опорн.консп. з основ правознавства. Р.4; §4.1.Самостійно:п. п.4.Адміністративна відповідальність неповнолітніх. 8.Підсумкова частина заняття: Оголошення про успішність на занятті, оцінювання.
Викладач: Черниш Н.А.
4.1. Відносини, які регулюються адміністративним правом План 1.Відносини, які регулюються адміністративним правом. 2.Поняття адміністративного проступку(правопорушення). Ознаки і склад адміністративного правопорушення. 3.Види адміністративних стягнень. 4.Адміністративна відповідальність неповнолітніх. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КАРТА ЗАНЯТТЯ №4. Предмет: основи правознавства Група:ОКС,ОМР,ОТП,ТОА,РА-2-й курс Дата:____
|
|||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-12-17; просмотров: 136; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.118.28.200 (0.007 с.) |