Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Нормування технологічного процесу виготовлення деталі «ВІСЬ»Операція 005 Фрезерна.
1. Основний (машинний) час То=0,09 хв. 2. Визначення допоміжного часу Тдоп=tуст+tупр+tвим. де tуст- час на установку і зняття деталі tупр- час на управління верстатом, зв’язаний з переходом tвим- час на вимірювання оброблювальної поверхні
tупр + tвим = tпереходу а) tуст=0,16 хв б) tупр=0,09 хв в) tвим=0,09 (вимірювання штангенциркулем) tпер=0,09+0,09=0,18 хв. Для чотирьох переходів Туст=4tуст=0,64 хв. Тпер=4tпер=0,72 хв. Тдоп= Туст+ Тпер=0,64+0,72=1,36 хв. 3. Оперативний час Топ=То+Тдоп=0,09+1,36=1,45 хв. 4. Час на обслуговування робочого місця, відпочинок і природні потреби. При роботі торцевою фрезою і довжиною стола 1250 мм аобс=4,5% від оперативного часу. Час на відпочинок і природні потреби при виконанні робіт з механічною подачею: авідп=4% оперативного часу Твідп+Тобс=(То+Тдоп)(аобс+авідп)/100=1,45(4+4,5)/100=0,12хв. 5. Норма штучного часу: Тшт=То+Тдоп+Твідп+Тобс=1,45+0,12=1,57 хв. 6. Підготовчо-заключний час. Тп.з. складається з 1). Час на налагодження верстату 2). На установку фрези 3). На одержання інструменту і пристосування, які доставляються до робочого місця самим робочим Т1=16 хв; Т2=2 хв; Т3=7 хв; Тпз=16+2+7=25 хв. 7. Штучно-калькуляційний час Тшк=Тшт+ хв..
Операція 010. Токарна.
1. То=То1+То2+То3+То4+То5=0,01+0,01+0,03+0,01+0,01=0,07 хв. 2. Допоміжний час Тдоп=Туст+Тпер1-5 Туст=0,14 хв. Тпер- складається з: 1). Час на комплекс прийомів управління верстатом зв’язаний з переходом tупр=5*0,05=0,25 2). Час на комплекс прийомів, що не входять в загальний комплекс а) змінити число обертів tоб=0,06- так, як число обертів залишається незмінним на всіх переходах б) tвим=4*0,05=0,2 хв- час на вимірювання штангенциркулем в) змінити подачу tпод=2*0,07=0,14 хв. Тпер1-5=0,25+0,06+0,2+0,14=0,65 хв. Тдоп=0,14+0,65=0,79 хв. 3). Оперативний час Топ=То+Тдоп=0,07+0,79=0,86 хв. 4). Час на обслуговування робочого місця, відпочинок і природні потреби Тобс+Твідп=аобс+авідп/100*Топ аобс=2,5%; авідп=4% Тобс+Твідп=0,06 хв. 5). Норма штучного часу Тшт=Топ+Тобс+Твідп=0,86+0,06=0,92 хв. 6). Підготовчо заключний час Тпс=9 хв. (час наладки верстату) Тінс=10 хв. (час на утримання і здачу інструменту) Тпз=9+10=19 хв. 7). Штучно-калькуляційний час Тш-к=Тшт+ 1,02 хв.
Операція 015. Токарна.
1. То=То1+То2+То3+То4+То5=0,01+0,01+0,05+0,01+0,07=0,15 хв. 2. Тдоп= Туст+ Тпер1-5 Туст=0,14 хв (див. операцію 010) Тпер1-5=tупр 1-5+tоб 1-5+tвим 1-5+tпод 1-5 tупр 1-5=5*0,05=0,25 хв. tоб=3*0,06=0,18 хв. tвим (вимірюємо штангенциркулем, штангенглубоміром, різьбовою пробкою) tвим=0,05+0,06+0,22=0,33 хв. tпод =3*0,07=0,21 хв. Тпер1-5=0,25+0,18+0,33+0,21=0,97 хв. Тдоп=0,14+0,97=1,11 хв. 3. Топ=То+Тдоп=0,15+1,11=1,26 хв. 4. Тобс+Твідп=2,5+4/100*1,26=0,08 хв. 5. Тшт=Топ+Тобс+Твідп=1,26+0,08=1,34 хв. 6. Тпз=Тпс+Тінстр=9+10=19 хв. 7. Тшк=Тшт+ хв..
Операція 020. Свердлильна.
1. То=То1+То2+То3+То4=0,05+0,02+0,07=0,19 хв. 2. Тдоп= Туст+ Тпер1-4 Туст=0,06 хв. а) час на комплекс прийомів управління станком tупр=0,08*4=0,32 хв. б) час зв’язаний з переходом, не включаючи в загальний комплекс по карті 1). Установка і зміна інструменту Ту=3*tуп=3*0,07=0,21 хв. 2). Змінити оберти і подачу tоб=2*0,05=0,10 хв. tпод=2*0,07=0,14 хв. Тпер=0,32+0,21+0,1+0,14=0,77 хв. Твимір=0,22 хв. Тдоп=0,06+0,77+0,22=1,05 хв. 3. Топ=То+Тдоп=0,14+1,05=1,19 хв. 4. Тобс+Твідп= хв..
5. Тшт=Топ+Тобс+Твідп=1,19+0,07=1,26 хв. 6. Тпз=Тпс+Тінст. Тпс=5 хв Тінст=5 хв. Тпз=10 хв.
7. Тш-к=Тшт+Тпз/n=1,26+10/195=1,31 хв.
Величина партії деталей n визначається з залежності n= де к- коефіцієнт серійності к=10 (для дрібносерійного виробництва) n= дет. Приймаємо n=195 деталей і підставляємо в формули для визначення Тш-к.
4. СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА Підготовка до роботи Заряд акумуляторної батареї Акумуляторну батарею, яка вмонтована у прилад, слід зарядити у таких випадках: - якщо прилад щойно придбаний; - якщо з приладом працювали довший час та індикатор показує стан розрядженої акумуляторної батареї; - якщо прилад зберігався довший час без роботи. Акумуляторну батарею можна дозаряджати, незалежно від стану її розряду. Процедура заряду акумуляторної батареї однакова і не залежить від того, з якої причини відбувається іі заряд, оскільки бло живлення БЖ-01 не допустить перезаряду акумуляторної батареї, автоматично припинивши заряд при досягненні акумуляторною батареєю повної ємності. Для заряду вмонтованої акумуляторної батареї необхідно: - вставити вихідний з’єднувач блока живлення БЖ-01 у відповідний з’єднувач зовнішнього живлення приладу; - кнопку „ І ” на приладі включати не потрібно; - перевести блок живлення БЖ-01 у режим ЗАРЯД, натиснувши кнопку „=12В”; - перевірити наявність вставки плавкої у колодці блока живлення БЖ-01; - під’єднати блок живлення БЖ-01 до електромережі за допомогою шнура живлення тЕ.4.853.301-08; - включити блок живлення БЖ-01 кнопкою „ І ” на ньому. Відразу почне блимати індикатор заряду на блоці живлення БЖ-01, що є свідченням того, що почався заряд акумуляторної батареї. Для заряду цілком розрядженої акумуляторної батареї потрібно приблизно 12 год. Залежно від ступення її розряду та кількості проведених циклів розряд – заряд, цей час може бути коротшим або дещо довшим. Коли акумуляторна батарея цілком зарядиться (зарядний струм знизився до рівня 30 мА), індикатор заряду на блоці живлення БЖ – 01 перестає блимати і починає неперервно світитися. Це свідчить, що акумуляторна батарея заряджена. Можливості блока живлення БЖ – 01 дозволяють проводити заряд акумуляторної батареї в автоматичному режимі, тобто акумуляторна батарея може бути підключена до блока живлення у режимі заряду як завгодно довго без шкідливих наслідків. Це дає змогу проводити заряд акумуляторної батареї в ночі. Деякі екземпляри акумуляторних батарей можуть мати підвищенні струми витоку при максимальному заряді (напруга 14,1В). У цьому випадку індикатор заряду не перестає блимати навіть після повного заряду акумуляторної батареї через 12 годин, а зарядний пристрій компенсує своїм струмом струм витоку акумуляторної батареї, хоча вона давно вже заряджена. У такому разі заряд можна припинити після 12 год. від початку заряду, акумуляторна батарея буде цілком заряджена. Виключити блок живлення БЖ – 01 кнопкою,, І ” і від’єднати його від приладу і електромережі.
|
||
Последнее изменение этой страницы: 2017-01-19; просмотров: 157; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 13.58.3.72 (0.004 с.) |